• Facebook

Aktualności

Koniec roku to czas na kalendarze -  proponujemy indywidualny kalendarz wieloplanszowy skomponowany z Twoich zdjęć. Doskonały prezent dla drogiej Ci osoby. Możesz zamówić nawet 1 sztukę kalendarza .

Kalendarz indywidualny w cenie 60 zł

 

- podstawowa usługa graficzna (w trakcie trwania promocji - kadrowanie, dobór tła, ustawienie zdjęć, dobór kolorystyki, kalendarium standardowe), wydrukowanie i oprawa -

 Za dodatkową dopłatą możliwe zaprojektowanie indywidualnej szaty graficznej
i kalendarium z zaznaczeniem ważnych dat.

Promocja trwa od 15 listopada 2015 do 30 stycznia 2016 roku. 

więcej

Super cena w listopadzie. Jesień – spadają liście z drzew – spadają też ceny aaaaale akurat to poprawi Ci się humor bo zapłacisz mniej. Promocja trwa od 25 października 2015 roku do 25 listopada 2015 roku

Kubek prosty – biały

– pojemność: 330 ml, wysokość: 95 mm, średnica: 82 mm z dowolnym nadrukiem, zdjęciem -

25% taniej.

Teraz w super cenie

19.90 PLN

A do tego Super Upust za Super Expres UWAGA !!! Tylko w tej akcji łączymy promocje - dopłata za super expres ( 24 h) 1.00 zł Promocja na kubek biały z sublimacją Promocja dotyczy klientów detalicznych.

więcej

Firma Eblis jest sponsorem wystawy "Przyroda Ponidzia w obiektywie Sławomira Mrozka", wydrukowaliśmy zachwycające zdjęcia przyrodnicze, które można zobaczyć do 13 listopada 2015r.
W Muzeum Historii Kielc można oglądać "Przyrodę Ponidzia w obiektywie Sławomira Mrozka". Artysta fotografuje naturę od 10 lat. Zaczynał od zdjęć makro, na których przedstawiał niewielkie owady. Na kieleckiej wystawie można zobaczyć 30 fotografii, wykonanych w województwie świętokrzyskim. Znajdują się na nich przede wszystkim ptaki, a także gady, owady i ssaki.

więcej